Enviwiki:Vyloučení odpovědnosti

Z Enviwiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
ENVIWIKI NEPOSKYTUJE ŽÁDNÉ ZÁRUKY SPRÁVNOSTI, pokud tak není na stránce vysloveně uvedeno

Běžné stránky Enviwiki jsou vytvářeny kolektivem autorů ve spolupráci s dobrovolníky. Principy Enviwiki dovolují komukoli s připojením k Internetu a webovým prohlížečem měnit její obsah. Proto je třeba upozornit, že nic, co zde naleznete, nemuselo být zkontrolováno a nemusí obsahovat úplné, přesné či spolehlivé informace. Výjimkou z tohoto pravidla jsou ověřené stránky, které jsou označeny v pravém horním rohu - viz Nápověda:Ověřování stránek. V této nápovědě se můžete dozvědět podrobně, co od ověřené stránky můžete očekávat. Ověřené stránky jsou technicky chráněny proti přepsání, každá další změna musí být schválena, jak je v této nápovědě vysvětleno.

To neznamená, že v Enviwiki nelze najít hodnotné a přesné informace; při odkazování na tento zdroj je ale třeba si uvědomit, že Enviwiki nemůže žádným způsobem ručit za přesnost informací na běžných stránkách v ní uvedených. Tyto informace mohl změnit či poškodit někdo, jehož názory se neshodují s aktuálním stavem znalostí oboru, o kterém se chcete něco dozvědět.

Enviwiki a Centrum pro otázky životního prostředí Univezity Karlovy[editovat zdroj]

Centrum pro otázky životního prostředí UK provozuje Enviwiki po technické stránce a je garantem procesu ověřování stránek. Není však v žádném případě garantem vlastního obsahu Enviwiki - tím jsou vždy pouze autoři jednotlivých stránek (ty můžet vždy najít v záložce "Historie"), případně také v rámečku přímo na stránce.

Děkujeme za váš čas strávený čtením této stránky a přejeme vám podnětné používání Enviwiki.