Diskuse:Koloběh síry

Z Enviwiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Lukas (kapitan): Cau! Omlouvam se, ze to ctu tak pozde, ale k veci. Co to je za uvod? Jaky zemedelci v jaky kapitole? Uvod by mel bejt uvodni nastineni problemu. To co tam mas ty muze byt treba v zaveru, ale nesmi z toho tak rvat, zes to opsala slovo od slova (odkazy na kapitolu?!)

jinak, mas tam preklepy, nevysvetleny zkratky - MO napriklad, dost zmatecne a pro laika nepochopitelne vysvetleny ty cykly chem. reakci

zdroje jsou v odkazech

nejak celkove to nedrzi pospolu, zkus si to prosim jeste precist, zprehlednit a vzajemne lip propojit.

Obrazek je hezkej, ale urcite chranenej, tak ho prosimte prekresli, to je potom plus pri hodnoceni (teda spis neni minus)

Uz to fakt sfoukni nebo sfouknou voni nas!

- Helena:

Ten první odstavec je fakt vtipnej. Ten se tam dostal nejak omylem, ne?:)

Jinak překlepy: Rostliny a živočichové, kteří...

Sjednotila bych zdroj s dvojtečkou a bez.

Oxid není tak dlouhý slovo, aby se místo něj muselo psát ox., vypadá to zbrkle.

Čísla u chemických sloučenin bych psala indexem a ne velkým písmem.

Zdroj obrázku není Vydavatelství VŠCHT, ale kponkrétní knížka, která na stránkách toho vydavatelství visí v elektronický podobě, asi by chtělo sem napsat, co to je za knížku.

Verča

ten úvod je opravdu divný

co se týče celého článku, jako laik bych nepochopila o co jde

odstavec síra v ŽP - možná by pomohlo, než vyjádření v jedné větě, vyjádřit formy síry v ŽP v bodech. V jednotlivých prostředích např. půda a napsat formy výskytu, pak voda a napsat formy výskytu atd.


Lukáš(IT-master): Tak o úvodu už není třeba se zmiňovat, vše již bylo řečeno výše. Souhlasím, že by to chtělo trochu zpřehlednit, docela by nebylo špatný to nějak rozdělit do bodů, jak navrhovala Verča. A když už tam máš takový ty zemědělský a eko kecy, tak by se tam mohla přidat nějaká fotka lesů zničenejch kyselejma deštěma, nebo tak něco. Fotky dělaj vždycky dobrej dojem, ikdyž jsou k ničemu. Jinak, když jsem to tak čet, tak jsem si říkal, proč jsi tak "dlouho čekala" (to jsou americký uvozovky) na nějaký knížky Bůh ví odkud, když informace v tomhle rozsahzu najdeš pomalu v každý středoškolský učebnici chemie, maximálně trochu doplněný o pár věcí z přednášek RNDr Hůnový nebo Ing Benešový. Tohle jsi mohla mít za jedno odpoledne napsaný z netu!!!