Otevřít hlavní menu

Změny

Přidáno 149 bajtů ,  11. 1. 2008, 14:10
bez shrnutí editace
'''Pro přispěvatele:'''
*Není povoleno editovat obsah článku. Je povoleno vkládat pouze komentáře.
*Tato licence není v souladu s tvořivým duchem wikipedie, jedná se o krajní, spíše teoretickou variantu. Při publikování proto, prosím, zvažte, zda opravdu požadujtete tak důraznou ochranu autorských práv, nebo dáte přednost některé z dalších variant.
'''===2. CC-BY Creative Commons Attribution License EnviWiki version==='''*Tato licence je pro potřeby EnviWiki rozšířena o povinnost konzultovat zásadní změny s autorem článku. '''Pro uživatele:'''
*Pokud budete používat text článku, musíte citovat jeho autora, název a datum uveřejnění na EnviWiki. Pokud si chcete být jisti, že Vaše citace odpovídá platným normám, můžete využít on-line generátor citací.
'''Pro přispěvatele:'''
*Článek lze editovat. Pokud se rozhodnete k úpravám, zohledněte jejich rozsah volbou jedné z možností: „malá editace“ nebo „velká editace“.
**Změny ve formátování a drobné jazykové úpravy, které nemění základní smysl textu je možné považovat za „malou editaci“. Takové úpravy jsou zaznamenány v historii tvorby stránky, ale nevyžadují zvláštní povolení.
'''===3. GNU Free Documentation License'''===
*Tato licence je běžně užívána v klasické wikipedii.
*Originální anglické znění licence najdete na http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html.
'''Pro uživatele:'''
*Pokud se rozhodnete využít obsah článku, musíte citovat EnviWiki jako zdroj informace spolu s datem uveřejnění textu.
'''Pro přispěvatele:'''
*Editoři mohou volně přispívat k článkům a upravovat je. Všechny tyto změny budou zaznamenány v historii tvorby stránek.
*Originální anglické znění licence najdete na http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html.
'''===Není-li na stránce EnviWiki uvedena bližší specifikace licence znamená to, že text spadá do třetí kategorie a je volně přístupný k editaci.'''===
109

editací