Změny

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
informace o podniku
Řádek 3: Řádek 3:     
==Informace o podniku==
 
==Informace o podniku==
stručně – hlavní podnikatelské aktivity, počet zaměstnanců, země, kam se distribuují výrobky či kde podnik má své pobočky atd.
     −
Českomoravský cement,a.s. je obchodní firmou, jejímž akcionářem je HeidelbergCement Central Europe East Holding B.V..HeidelbergCement je nadnárodní firma, která má více než 36 000 zaměstnanců v 50 zemích.
+
Společnost Českomoravský cement,a.s je součástí mezinárodní skupiny Heidelbergcement, se sídlem v německém Heidelbergu. Tato nadnárodní firma má více než 36 000 zaměstnanců v 50 zemích.
   −
Českomoravský cement v současné době výrobu soustředěnou pouze ve dvou závodech – v Praze–Radotíně a v Mokré nedaleko Brna. V závodě Králův Dvůr, byla v roce 2003 výroba cementu dočasně přerušena a v provozu je pouze moderní balicí linka a expedice. V areálu tohoto závodu se nachází také kanceláře některých útvarů správy a dalších společností koncernu.  
+
Podnik Českomoravský cement provozuje v současné době pouze dvě cementárny, a to v Praze–Radotíně, kde má výroba cementu již 130 letou tradici a v Mokré nedaleko Brna, ta byla otevřena v roce 1968. Ve třetí cementárně, která se nachází v Králově Dvoře u Berouna, byla v roce 2003, z důvodu nepříznivé situace na tuzemském trhu s cementem, výroba cementu dočasně přerušena a v provozu je zde pouze moderní balicí linka a expedice.  
 +
 
 +
Českomoravský cement je největším výrobcem cementu v České republice. Do jeho sortimentu patří Portlandské cementy, Portlandské struskové cementy a cementy s upravenými vlastnostmi – síranovzdorný cement a cement silniční. Kromě produkce celé řady různých cementů poskytuje firma také servis v oblasti logistiky a poradenství.
 +
 
 +
Českomoravský cement je držitelem certifikátu jakosti ČSN EN ISO 9001, certifikátu ekologického managementu ČSN EN ISO 14001 a certifikátu managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci OHSAS 18001.
   −
Českomoravský cement je největším výrobcem cementu v České republice. Do jeho sortimentu patří Portlandské cementy, Portlandské struskové cementy a cementy s upravenými vlastnostmi.
      
==Partneři==
 
==Partneři==
47

editací

Navigační menu