Změny

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
informace o podniku
==Informace o podniku==
stručně – hlavní podnikatelské aktivity, počet zaměstnanců, země, kam se distribuují výrobky či kde podnik má své pobočky atd.
Společnost Českomoravský cement,a.s. je obchodní firmousoučástí mezinárodní skupiny Heidelbergcement, jejímž akcionářem je HeidelbergCement Central Europe East Holding B.V.se sídlem v německém Heidelbergu.HeidelbergCement je Tato nadnárodní firma, která má více než 36 000 zaměstnanců v 50 zemích.
Podnik Českomoravský cement provozuje v současné době výrobu soustředěnou pouze ve dvou závodech – dvě cementárny, a to v Praze–Radotíně , kde má výroba cementu již 130 letou tradici a v Mokré nedaleko Brna, ta byla otevřena v roce 1968. V závodě Králův DvůrVe třetí cementárně, která se nachází v Králově Dvoře u Berouna, byla v roce 2003 , z důvodu nepříznivé situace na tuzemském trhu s cementem, výroba cementu dočasně přerušena a v provozu je zde pouze moderní balicí linka a expedice. V areálu tohoto závodu se nachází  Českomoravský cement je největším výrobcem cementu v České republice. Do jeho sortimentu patří Portlandské cementy, Portlandské struskové cementy a cementy s upravenými vlastnostmi – síranovzdorný cement a cement silniční. Kromě produkce celé řady různých cementů poskytuje firma také kanceláře některých útvarů správy servis v oblasti logistiky a poradenství.  Českomoravský cement je držitelem certifikátu jakosti ČSN EN ISO 9001, certifikátu ekologického managementu ČSN EN ISO 14001 a certifikátu managementu bezpečnosti a dalších společností koncernuochrany zdraví při práci OHSAS 18001.
Českomoravský cement je největším výrobcem cementu v České republice. Do jeho sortimentu patří Portlandské cementy, Portlandské struskové cementy a cementy s upravenými vlastnostmi.
==Partneři==
47

editací

Navigační menu