Změny

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
m
Konec Ukončení extrémní chudoby. Boj proti nerovnosti a nespravedlnosti. Opravte změnu klimatu Zmírnění klimatických změn. Kdo. Cíle . [[Cíle udržitelného rozvoje ]] jsou důležité, světové cíle, které budou vyžadovat spolupráci mezi vládami, mezinárodními organizacemi a světovými vůdci. Zdá se nemožné, že průměrná osoba může mít dopadby plnění takovýchto vzletných cílů mohl ovlivnit obyčejný člověk. Měli byste se vzdát Je tomu opravdu tak?
Ne! Změna začíná s vámikaždým člověkem. Vážně. Každý člověk na zemi - dokonce i nejvíce lhostejný, nejsmyslší nejlínější člověk mezi námi - je součástí řešení. Naštěstí existují některé super snadné věciněkterá velmi snadná opatření, které můžeme přijmout do našich rutin, že pokud to uděláme všichni, bude mít velký rozdílkterá může udělat každý z nás a společně dosáhnout velkého účinku.
Podívejte se na pár z mnoha věcímožností, které můžete udělat, abyste učinili nějaký dopadpro úspěch Cílů udržitelného rozvoje!
== Věci, které můžete udělat z vašeho gauče ==
* Ušetřete Šetřete elektřinu zapojením odpojováním spotřebičů do napájecího kabelu ze sítě a úplným vypnutímvypínánám, když nepoužíváte, včetně počítačestand-by módy spotřebovávají zbytečnou energii.
* Zastavte výpisy z papírových bank a plaťte své účty online nebo přes mobilní telefon. Žádný papír, žádná potřeba ničení lesa.
* Sdílejte, ne jen jako. Pokud vidíte zajímavý příspěvek sociálních médií o právech žen nebo klimatických změnách, sdělte to tak lidem ve vaší síti.
* Kromě výše uvedených vyvažte zbývající uhlíkové emise! Můžete vypočítat svou uhlíkovou stopu a koupit klimatické kredity od společnosti Climate Neutral Now .Tímto způsobem pomůžete snížit globální emise rychleji! "
== Věci, které můžete dělat doma ==
* Vysušený na vzduchu. Nechte vlasy a oblečení přirozeně vysušit místo toho, aby spustili stroj. Pokud si umyjete oblečení, ujistěte se, že je náklad plný.
* Vezměte krátké přeháňky. Vany vyžadují galony více vody než 5-10 minutové sprchy.
* Použijte kartonové zápalky. Nepotřebují žádné ropné látky, na rozdíl od plastových zapalovačů naplněných plynem.
== Věci, které můžete udělat mimo svůj dům ==
* Obchod místně. Podpora sousedských podniků udržuje zaměstnance a pomáhá předcházet tomu, aby se nákladní automobily dostaly na velké vzdálenosti.
* Nakupujte Smart-plan jídla, použijte nákupní seznamy a vyhněte se impulsním nákupům. Nepodlehněte marketingovým trikům, které vás vedou k nákupu většího množství jídla, než potřebujete, zejména pro zboží podléhající rychlé zkáze. Ačkoli tyto mohou být méně drahé za unci, mohou být celkově dražší, pokud je hodně z nich vyřazeno.
* Využijte svého práva volit vůdce ve vaší zemi a místní komunitu.
== Věci, které můžete dělat v práci ==
* Pokud máte ovoce nebo občerstvení, které nechcete, nevyhazujte je. Dej to někomu, kdo potřebuje a požádá o pomoc.
* Má každý pracovník přístup ke zdravotní péči? Zjistěte, jaké jsou vaše práva k práci. Boj proti nerovnosti.
* Společenská odpovědnost podniků se počítá! Povzbuďte svou společnost k práci s občanskou společností a najít způsoby, jak pomoci místním komunitám dosáhnout cílů.
To jsou jen některé z věcí, které můžete udělat. Prozkoumejte tyto stránky, abyste se dozvěděli více o cílech, na kterých se nejvíce zabýváte, ao dalších aktivitách.
 
[[Kategorie:Udržitelná spotřeba]]
[[Kategorie:Projekt Odpovědná spotřeba]]

Navigační menu