Editace stránky Výchova k občanství

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Varování: Nejste přihlášen(a). Pokud uložíte jakoukoli editaci, vaše IP adresa bude zveřejněna v historii této stránky. Pokud se přihlásíte nebo si vytvoříte účet, vaše editace budou připsány vašemu uživatelskému jménu a získáte i další výhody.

Editace může být zrušena. Zkontrolujte a pak potvrďte změny zobrazené níže.

Aktuální verze Váš text
Řádek 56: Řádek 56:
  
 
== Zdroje ==
 
== Zdroje ==
*Heater, D. (1990) Citizenship: The Civic Ideal in World History, Politics and Education, Longman, London, str. 336.
+
Heater, D. (1990) Citizenship: The Civic Ideal in World History, Politics and Education, Longman, London, str. 336.
*Pensante, J.J. (2000): Politika a myšlení: úvahy z konce tisíciletí. Praha, Cherm.
+
 
*Purdon, C.: Lidská práva a životní prostředí: Na křižovatce. Univerzita McGill (kandidátka LL.B./B.C.L), překlad: Pulgret, M.
+
Pensante, J.J. (2000): Politika a myšlení: úvahy z konce tisíciletí. Praha, Cherm.
*Rynda, I. (1996): Občan a životní prostředí, trvale udržitelný život, rozvoj a růst a otevřená liberální občanská společnost. In: In Kunc, Jiří et al. Demokracie a ústavnost. Praha: Univerzita Karlova 1996, str. 220-232.
+
 
*UNESCO (2002): [http://www.unesco.org/education/tlsf/ Teaching and Learning for a Sustainable Future]. A Multimedia Teacher Education Programme. Překlad a úpravy: Dlouhá, J.
+
Purdon, C.: Lidská práva a životní prostředí: Na křižovatce. Univerzita McGill (kandidátka LL.B./B.C.L), překlad: Pulgret, M.
 +
 
 +
Rynda, I. (1996): [http://www1.osu.cz/home/macha/texty/rynda.htm Občan a životní prostředí, trvale udržitelný život, rozvoj a růst a otevřená liberální občanská společnost]. In: In Kunc, Jiří et al. Demokracie a ústavnost. Praha: Univerzita Karlova 1996, str. 220-232.
 +
 
 +
UNESCO (2002): [http://www.unesco.org/education/tlsf/ Teaching and Learning for a Sustainable Future]. A Multimedia Teacher Education Programme. Překlad a úpravy: Dlouhá, J.
  
 
== Odkazy ==
 
== Odkazy ==

Všechny příspěvky do Enviwiki jsou zveřejňovány podle licencí Creative Commons Uveďte autora – Zachovejte licenci 3.0 Unported (podrobnosti najdete na Enviwiki:Autorské právo). Pokud si nepřejete, aby váš text byl nemilosrdně upravován a volně šířen, pak ho do Enviwiki neukládejte.
Uložením příspěvku se zavazujete, že je vaším dílem nebo je zkopírován ze zdrojů, které nejsou chráněny autorským právem (tzv. public domain). NEVKLÁDEJTE DÍLA CHRÁNĚNÁ AUTORSKÝM PRÁVEM BEZ DOVOLENÍ!

Storno Pomoc při editování (otevře se v novém okně)

Šablony použité na této stránce: