Projekt Sauny a pece: Porovnání verzí

Z Enviwiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
 
Řádek 1: Řádek 1:
 
'''Projekt Sauny a pece''' (Bridging, developing the sence of community) vybuduje veřejně přístupné komunitní sauny a rozvine jejich komunitní přesah.
 
'''Projekt Sauny a pece''' (Bridging, developing the sence of community) vybuduje veřejně přístupné komunitní sauny a rozvine jejich komunitní přesah.
  
Projekt je zaměřený na rozšíření občanského vybavení v obcích přenosem osvědčených tradičních národních zvyklostí mezi českými a finskými regiony. Jedná se o saunování ve Finsku a pečení chleba v České Republice. Obojí mají kromě konkrétního přínosu komunitní přesah; jsou to určité formy společenského života a spolupráce obyvatel v malých obcích. Budou vybudovány veřejně přístupné komunitní sauny a pece a místní lidé si budou moci osvojit osvědčené postupy, získat nové vědomosti od lektorů a načerpat zkušenosti přímo v partnerských regionech.
+
Projekt je zaměřený na rozšíření občanského vybavení v obcích přenosem osvědčených tradičních národních zvyklostí mezi českými a finskými regiony. Jedná se o saunování ve Finsku a pečení chleba v České republice. Obojí mají kromě konkrétního přínosu komunitní přesah; jsou to určité formy společenského života a spolupráce obyvatel v malých obcích. Budou vybudovány veřejně přístupné komunitní sauny a pece a místní lidé si budou moci osvojit osvědčené postupy, získat nové vědomosti od lektorů a načerpat zkušenosti přímo v partnerských regionech.<ref>{{Citace elektronické monografie
 +
| titul = Strategie komunitně vedeného místního rozvoje pro území MAS Sdružení splav
 +
| url = https://www.sdruzenisplav.cz/soubory/sclld_opraveno.pdf
 +
| vydavatel = Sdružení SPLAV, z. s.
 +
| datum přístupu = 2021-03-05
 +
}}</ref>
  
<br />{{MAS upr}}
+
== Odkazy ==
 +
 
 +
=== Reference ===
 +
<references />
 +
 
 +
 
 +
<br />{{MAS}}
 
[[Kategorie:MAS]]
 
[[Kategorie:MAS]]
 
[[Kategorie:Životní styl]]
 
[[Kategorie:Životní styl]]
 
[[Kategorie:Příklady dobré praxe MAS]]
 
[[Kategorie:Příklady dobré praxe MAS]]

Aktuální verze z 5. 3. 2021, 17:35

Projekt Sauny a pece (Bridging, developing the sence of community) vybuduje veřejně přístupné komunitní sauny a rozvine jejich komunitní přesah.

Projekt je zaměřený na rozšíření občanského vybavení v obcích přenosem osvědčených tradičních národních zvyklostí mezi českými a finskými regiony. Jedná se o saunování ve Finsku a pečení chleba v České republice. Obojí mají kromě konkrétního přínosu komunitní přesah; jsou to určité formy společenského života a spolupráce obyvatel v malých obcích. Budou vybudovány veřejně přístupné komunitní sauny a pece a místní lidé si budou moci osvojit osvědčené postupy, získat nové vědomosti od lektorů a načerpat zkušenosti přímo v partnerských regionech.[1]

Odkazy[editovat | editovat zdroj]

Reference[editovat | editovat zdroj]

  1. Strategie komunitně vedeného místního rozvoje pro území MAS Sdružení splav [online]. Sdružení SPLAV, z. s. [cit. 2021-03-05]. Dostupné online. 
Logo TACR.pngTato stránka vznikla, či byla výrazně rozšířena v rámci projektu „Udržitelný rozvoj na místní úrovni – propojení teorie a praxe“, podpořeného v letech 2019–2022 Technologickou agenturou České republiky. Podrobnosti o projektu.