Portál:Udržitelný rozvoj na místní úrovni/Informace: Porovnání verzí

Z Enviwiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
(Založena nová stránka s textem „rightTento portál a také většina článku na Enviwiki, na které portál odkazuje vznikly v rámci projektu „Udržitelný ro…“)
 
 
Řádek 1: Řádek 1:
[[Soubor:Logo_TACR.png|right]]Tento portál a také většina článku na Enviwiki, na které portál odkazuje vznikly v rámci projektu „Udržitelný rozvoj na místní úrovni – propojení teorie a praxe“, podpořeného v letech 2019–2022 Technologickou agenturou České republiky. [https://czp.cuni.cz/czp/index.php/cz/projekty-cozp/bezici/1131-udrzitelny-rozvoj-na-mistni-urovni-propojeni-teorie-a-praxe-tacr-eta-2019-2022 Podrobnosti o projektu].
+
Tento portál a také většina článku na Enviwiki, na které portál odkazuje vznikly v rámci projektu „Udržitelný rozvoj na místní úrovni – propojení teorie a praxe“, podpořeného v letech 2019–2022 Technologickou agenturou České republiky. [https://czp.cuni.cz/czp/index.php/cz/projekty-cozp/bezici/1131-udrzitelny-rozvoj-na-mistni-urovni-propojeni-teorie-a-praxe-tacr-eta-2019-2022 Podrobnosti o projektu].
  
  
 
[[:Kategorie:Projekt Udržitelný rozvoj na místní úrovni|Nové a výrazně aktualizované stránky na Enviwiki, které vznikly v rámci tohoto projektu]]
 
[[:Kategorie:Projekt Udržitelný rozvoj na místní úrovni|Nové a výrazně aktualizované stránky na Enviwiki, které vznikly v rámci tohoto projektu]]

Aktuální verze z 18. 1. 2021, 15:36

Tento portál a také většina článku na Enviwiki, na které portál odkazuje vznikly v rámci projektu „Udržitelný rozvoj na místní úrovni – propojení teorie a praxe“, podpořeného v letech 2019–2022 Technologickou agenturou České republiky. Podrobnosti o projektu.


Nové a výrazně aktualizované stránky na Enviwiki, které vznikly v rámci tohoto projektu