Modernizace GSM sítě a recyklace mobilních telefonů: Porovnání verzí

Z Enviwiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Řádek 1: Řádek 1:
V dnešní době už si jen málokdo v České republice i ve světě dokáže představit život bez mobilního telefonu. Služby mobilních operátorů využívají denně miliardy lidí, proto je společenská odpovědnost operátorů ([CSR - corporate social responsibility][http://www.csq.cz/cs/csr-cz.html]) velmi důležitým a sledovaným tématem a v neposlední řadě se zabývá také chováním mobilních operátorů k životnímu prostředí.
+
V dnjavascript:void(0)ešní době už si jen málokdo v České republice i ve světě dokáže představit život bez mobilního telefonu. Služby mobilních operátorů využívají denně miliardy lidí, proto je společenská odpovědnost operátorů ([CSR - corporate social responsibility][http://www.csq.cz/cs/csr-cz.html]) velmi důležitým a sledovaným tématem a v neposlední řadě se zabývá také chováním mobilních operátorů k životnímu prostředí.
  
  
 
'''Recyklace mobilních telefonů'''
 
'''Recyklace mobilních telefonů'''
[http://almarc.sweb.cz//recyklacemobilu.jpeg]
+
 
 +
 
 +
[[Image:Recyklacemobilu.jpeg]]
 +
 
 +
Složení mobilního telefonu
 +
 
 +
[[Soubor:Příklad.jpg]]

Verze z 26. 4. 2010, 23:32

V dnjavascript:void(0)ešní době už si jen málokdo v České republice i ve světě dokáže představit život bez mobilního telefonu. Služby mobilních operátorů využívají denně miliardy lidí, proto je společenská odpovědnost operátorů ([CSR - corporate social responsibility][1]) velmi důležitým a sledovaným tématem a v neposlední řadě se zabývá také chováním mobilních operátorů k životnímu prostředí.


Recyklace mobilních telefonů


Recyklacemobilu.jpeg

Složení mobilního telefonu

Příklad.jpg