Enviwiki:Podmínky užití

Z Enviwiki
Verze z 10. 1. 2017, 19:41, kterou vytvořil Admin (diskuse | příspěvky) (Editace uživatele „93.85.94.163“ (diskuse) vráceny do předchozího stavu, jehož autorem je „93.184.35.120“)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

An interesting dialogue is value comment. I feel that it is best to write extra on this subject, it won't be a taboo subject but generally persons are not sufficient to speak on such topics. To the next. Cheers ccaecbkbfecdbeec

Informace pro vkladatele netextového mediálního obsahu

Netextový mediální obsah je dostupný pod množstvím různých licencí podporujících obecný cíl umožnit volně další užití a šíření.

Informace pro další uživatele

Dále svobodně užívat smíte veškerý obsah z projektu Enviwiki kromě takových stránek, kde je výslovně uvedeno jinak. Řiďte se prosím následujícími pokyny:

Další užití textu:

  • Uvádění autorství: Při šíření textové stránky v libovolné podobě uvádějte autory tím, že poskytnete buď a) hypertextový odkaz (kde je to možné) nebo adresu URL užité stránky nebo stránek, b) hypertextový odkaz (kde je to možné) nebo adresu URL jiné stabilní volně dostupné online kopie takové stránky nebo stránek, která splňuje podmínky licence a uvádí autory způsobem ekvivalentním uvádění autorů na tomto serveru, nebo c) seznam všech autorů. (Z libovolného seznamu autorů lze vypustit velmi drobné či nepodstatné příspěvky.) To platí pro text vytvořený komunitou nadace Wikimedia. Text převzatý z externích zdrojů může být zatížen dalšími požadavky na uvádění autorství, což se budeme snažit dávat zřetelně najevo. Stránka může být například opatřena bannerem oznamujícím, že obsah byl původně publikován jinde. Podobná oznámení viditelná na stránce samotné by měla být dalšími uživateli zachovávána.
  • Copyleft/Zachovejte licenci: Pokud stránku či dílo, které užíváte, nějak pozměníte či doplníte, musíte výsledek uvolnit pod licencí Creative Commons Uveďte autora/Zachovejte licenci 3.0 nebo novější.
  • Označte změny: Pokud dílo měníte nebo doplňujete, musíte vhodným způsobem uvést, že původní dílo bylo změněno. Pokud například dále používáte text ve wiki, označení změny prostřednictvím historie editací je dostatečné.
  • Oznámení o licenci: Každá kopie nebo modifikovaná verze, kterou šíříte, musí obsahovat licenční oznámení, že dílo je uvolněno pod licencí CC-BY-SA a buďto a) hypertextový odkaz nebo URL na text licence nebo b) kopii licence. Vhodná adresa URL pro tento účel je: http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.cs.

Další dostupnost textu pod licencí GNU Free Documentation License:


Další užití netextových médií:

  • Není-li řečeno jinak, netextové mediální soubory jsou dostupné pod různými svobodnými licencemi. Podrobnosti o příslušné licenci naleznete na popisné stránce jednotlivých mediálních souborů.