Editace stránky Enviwiki:Podmínky užití

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Varování: Nejste přihlášen(a). Pokud uložíte jakoukoli editaci, vaše IP adresa bude zveřejněna v historii této stránky. Pokud se přihlásíte nebo si vytvoříte účet, vaše editace budou připsány vašemu uživatelskému jménu a získáte i další výhody.

Editace může být zrušena. Zkontrolujte a pak potvrďte změny zobrazené níže.

Aktuální verze Váš text
Řádek 1: Řádek 1:
Do you agree with my statement that this post is awesome?  ekdfgdfeakeeggee
+
==== Informace pro textové přispěvatele Enviwiki ====
 +
V zájmu rozvoje všeobecného užívání svobodných vědomostí a svobodné kultury se od všech uživatelů přispívajících do projektu Enviwiki očekává poskytnutí rozsáhlých oprávnění široké veřejnosti jejich příspěvky dále svobodně šířit a užívat, pokud jsou při tom uváděni autoři a stejná svoboda dále šířit a užívat je zachována i u všech odvozených děl. Proto je vložení jakéhokoliv textu, jehož jste autorem, zároveň souhlasem s jeho uvolněním pod licencí [http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.cs Creative Commons Uveďte autora/Zachovejte licenci 3.0 Unported].
 +
 
 +
Jako autor souhlasíte s tím, že budete uváděn jedním z následujících způsobů: a) hypertextovým odkazem (kde je to možné) nebo URL adresou směřující na článek nebo články, kam jste přispíval, b) hypertextovým odkazem (kde je to možné) nebo URL adresou směřující na jinou, stabilní online kopii tohoto článku nebo článků, která je volně dostupná, v souladu s licencí a která uvádí autory způsobem ekvivalentním tomu, jak jsou uváděni na tomto webu, nebo c) pomocí seznamu všech autorů. (Ze seznamu autorů lze vyřadit velmi malé nebo nesouvisející příspěvky.)
 +
 
 +
''Vkládání externích textů:''
 +
 
 +
Chcete-li vložit text, který jste našli jinde, nebo takový, u něhož jste jen jedním z jeho spoluautorů, můžete tak učinit pouze tehdy, pokud je dostupný pod podmínkami kompatibilními s licencí CC-BY-SA.
 +
 
 +
Pokud vkládáte text pod kompatibilní licencí, která vyžaduje uvádění autorů, musíte je rozumným způsobem označit. Tam, kde se autorství běžně zaznamenává prostřednictvím stránek s historií (např. při kopírování mezi projekty nadace Wikimedia), je postačující uvést autory při vkládání textu ve shrnutí editace, které se poté zaznamená na stránku s historií. Nezávisle na licenci může být vkládaný text odmítnut, pokud je požadovaný způsob uvádění autorů pokládán za příliš rušivý.
  
 
==== Informace pro vkladatele netextového mediálního obsahu ====
 
==== Informace pro vkladatele netextového mediálního obsahu ====

Všechny příspěvky do Enviwiki jsou zveřejňovány podle licencí Creative Commons Uveďte autora – Zachovejte licenci 3.0 Unported (podrobnosti najdete na Enviwiki:Autorské právo). Pokud si nepřejete, aby váš text byl nemilosrdně upravován a volně šířen, pak ho do Enviwiki neukládejte.
Uložením příspěvku se zavazujete, že je vaším dílem nebo je zkopírován ze zdrojů, které nejsou chráněny autorským právem (tzv. public domain). NEVKLÁDEJTE DÍLA CHRÁNĚNÁ AUTORSKÝM PRÁVEM BEZ DOVOLENÍ!

Storno Pomoc při editování (otevře se v novém okně)