Editace stránky Enviwiki:Návrh používání licencí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Varování: Nejste přihlášen(a). Pokud uložíte jakoukoli editaci, vaše IP adresa bude zveřejněna v historii této stránky. Pokud se přihlásíte nebo si vytvoříte účet, vaše editace budou připsány vašemu uživatelskému jménu a získáte i další výhody.

Editace může být zrušena. Zkontrolujte a pak potvrďte změny zobrazené níže.

Aktuální verze Váš text
Řádek 29: Řádek 29:
 
*Taková to stránka by měla být zamčena
 
*Taková to stránka by měla být zamčena
 
====Doplněno po diskusi s Petrem D.====
 
====Doplněno po diskusi s Petrem D.====
*Tyto texty je daleko vhodnější vložit do [http://cs.wikisource.org/wiki/Hlavní_strana Wikizdrojů], resp. dalších jazykových mutací Wikisource, tam budou spolehlivě umístěny a tam na ně odkazovat.
+
*Tyto texty je daleko vhodnější vložit do Wikizdrojů, resp. dalších jazykových mutací Wikisorce, tam budou spolehlivě umístěny a tam na ně odkazovat.
  
 
==Certifikované stránky==
 
==Certifikované stránky==

Všechny příspěvky do Enviwiki jsou zveřejňovány podle licencí Creative Commons Uveďte autora – Zachovejte licenci 3.0 Unported (podrobnosti najdete na Enviwiki:Autorské právo). Pokud si nepřejete, aby váš text byl nemilosrdně upravován a volně šířen, pak ho do Enviwiki neukládejte.
Uložením příspěvku se zavazujete, že je vaším dílem nebo je zkopírován ze zdrojů, které nejsou chráněny autorským právem (tzv. public domain). NEVKLÁDEJTE DÍLA CHRÁNĚNÁ AUTORSKÝM PRÁVEM BEZ DOVOLENÍ!

Storno Pomoc při editování (otevře se v novém okně)